Skip to main content

INTERIOR DESIGN

LUX ARTE – SZTUKA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Firma LuxArte rozpoczęła swoją działalność jako studio projektowe. Obecnie jest to miejsce, którym kompleksowo kreujemy luksusowe wnętrza dla najbardziej wymagających Klientów. Pracując z takimi markami jak Versace Home, Dolce&Gabbana Casa, Roberto Cavalli czy Trussardi Casa, w naszym atelier możemy tworzyć wnętrza czerpiące ze świata mody i sygnowane logo największych włoskich domów mody.

Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz oferując również pomoc w zakresie nadzoru wykonawczego.  Spotkania z klientami  odbywają się w przestrzeni naszego showroomu, gdzie można zanurzyć się atmosferze włoskiego designu i high fahsion. Nasza ekspozycja oraz szeroka paleta materiałów wykończeniowych pomaga nam przedstawić potencjał, jaki możemy przenieść do Państwa wnętrza.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

ETAP 1

WIZJA LOKALNA

Poświęcamy czas, by poznać i zanalizować zarówno Państwa oczekiwania jak i przestrzeń, nad którą będziemy pracować. Dlatego przeprowadzamy wizję lokalną, by zebrać jak najwięcej danych dotyczących wnętrza. Bierzemy pod uwagę wytyczne od Inwestora i tworzymy ramy do dalszej pracy nad projektem. 

ETAP 2

UKŁAD FUNKCJONALNY

Stworzenie odpowiedniego układu funkcjonalnego powstaje w konsultacji z Klientem, czego efektem będzie kilka propozycji układów funkcjonalnych. Nad projektem pracują nasi projektanci, a w przypadku całościowych realizacji danej marki w projekt angażują się również projektanci marki Versace Home czy Dolce&Gabbana.  Po uwzględnieniu uwag i akceptacji Inwestora powstaje ostateczna koncepcja układu funkcjonalnego, która pozwala na przejście do kolejnego etapu prac, czyli stworzenia wizualizacji 3D. 

ETAP 3

WIZUALIZACJE 3D

Wizualizacje komputerowe pozwalają na pokazanie Klientom zatwierdzonej koncepcji układu funkcjonalnego w estetyce i kolorach, które spełniają ich oczekiwania. Jest to narzędzie, które pomaga przedstawić Państwu naszą wizję wnętrza oraz jest pomocne w doprecyzowaniu finalnej kolorystyki materiałów wykończeniowych. Oprócz wizualizacji prezentujemy również mood board z sugerowaną kolorystyką i selekcją materiałów wykończeniowych.

ETAP 4

RYSUNKI WYKONAWCZE

Podsumowaniem etapu kreacji będzie stworzenie dokumentacji projektowej czyli innymi słowy specyfikacji technicznej zawierającej szczegóły wykonawcze projektu, w tym także rzuty techniczne uwzględniające wypracowane koncepcje i indywidualne rozwiązania. Ważnym elementem każdego projektu jest szczegółowy wykaz wszystkich materiałów wykończeniowych. Zestawienie obejmuje całość prac niezbędnych do wykonania projektu, z uwzględnieniem elementów wyposażenia i dekoracji.

ETAP 5

NADZÓR

Dajemy Państwu możliwość czerpania z naszego wieloletniego doświadczenia oferując opcję Nadzoru autorskiego. Obejmuje on kontrolę nad wykonawcami prac wykończeniowych na terenie inwestycji, by zachować zgodność z projektem. Współpracujemy również z najlepszymi firmami materiałów i usług wykończeniowych, które możemy państwu zarekomendować.