Skip to main content

NOWOŚĆ!

DOLCE & GABBANA JUŻ WKRÓTCE W OFERCIE LUXARTE!

Niebawem w naszym showroomie obejrzysz najnowszą kolekcję Dolce & Gabbana. Zostaw swojej dane a w pierwszej kolejności poinformujemy Cię o dostępności tej niesamowitej kolekcji.

  Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu jest LuxArte Marek Cimke ul. Powstańców Śląskich 162, 53-139 Wrocław (NIP: 6911137209). Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celu poinformowania Pana/Panią o dostępności kolekcji w naszej ofercie.

  Zapisz się również na premierę najnowszej kolekcji Versace Home.

  Dom projektowy Dolce & Gabbana ogłosił swoją pierwszą w historii kolekcję wnętrzarską, Dolce & Gabbana Casa. Elegancka kolekcja kolorowych osobliwości oferuje pełną gamę wyposażenia, od sof, przez jadalnię, po szafki nocne — każdy ozdobiony jednym z czterech charakterystycznych motywów: śródziemnomorskim błękitem, sycylijskim carretto, leo i zebrą.

  „Chcieliśmy eksplozji kolorów, emocji, zapachów” – mówią Domenico Dolce i Stefano Gabbana. „Każdy motyw uosabia inny styl życia”.

  Tworząc swoje kreacje, współpracowali z kilkoma weneckimi markami i artystami, od legendarnych wytwórców szkła z Murano, takich jak Barbini i Salviati, po luksusową firmę tekstylną Tessitura Luigi Bevilacqua.

  Inspiracją do stworzenia kolekcji była potrzeba, stworzenia niezwykłego miejsca w naszym domu podczas okresu lockdownu. „Okoliczności, których ostatnio doświadczyliśmy, doprowadziły nas do jeszcze intensywniejszego przeżywania środowiska domowego i poświęcenia mu uwagi, którą często pochłaniał codzienny szał” – mówią Dolce i Gabbana.

  Postanowili więc stworzyć elementy, które nie tylko podkreślają przestrzeń, ale ją tworzą i definiują w całości. Podobnie jak ich ubrania, które wydają się zawsze ucieleśniać aurę czarującej, zmysłowej Włoszki, Dolce & Gabbana Casa jest żywa, kobieca i odważna, przeznaczona dla maksymalisty, który emanuje przepychem, uważa lamparta za neutralny, i ubiera siebie i swój dom „w wyobraźni i fantazji”, jak to określili Dolce i Gabbana.

  Kolekcja wkrótce będzie dostępna w showroomie Luxarte przy placu Piłsudskiego 9 w Warszawie.