Skip to main content

NOWOŚĆ!

VERSACE HOME JUŻ WKRÓTCE W OFERCIE LUXARTE!

Niebawem w naszym showroomie obejrzysz najnowszą kolekcję Versace Home. Zostaw swojej dane a w pierwszej kolejności poinformujemy Cię o dostępności tej niesamowitej kolekcji.

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu jest LuxArte Marek Cimke ul. Powstańców Śląskich 162, 53-139 Wrocław (NIP: 6911137209). Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celu poinformowania Pana/Panią o dostępności kolekcji w naszej ofercie.

    Zapisz się również na premierę najnowszej kolekcji Dolce & Gabbana Home.

    Po 35 latach w czołówce luksusowej mody, Versace Home nie potrzebuje wprowadzenia. Nieustannie kultowy włoski dom mody jest synonimem filozofii „więcej znaczy więcej”. Ponadgabarytowe wzory adamaszku, użycie złotej i srebrnej folii, a także frędzle łączą się harmonijnie, tworząc jedne z najbardziej luksusowych mebli, jakie kiedykolwiek widziałeś.

    Najnowsza kolekcja to mistrzowskie połączenie nowoczesnego designu i klasycznych motywów, które sprawia, że Versace Home jest odpowiedzią dla tych, którzy nie tolerują zwykłego wystroju wnętrz.