Skip to main content

Cenny czas i słoneczne dni, ciepłe wieczory w gronie przyjaciół… Najnowsza kolekcja mebli outdoor White & Wild otwiera świat wnętrz marki Roberto Cavalli Home Interiors, by połączyć w jedną całość ekskluzywne doświadczenie komfortu i designu. Jasna paleta kolorystyczna tkanin, która ujarzmia charakterystyczne desenie tego domu mody, stwarza doświadczenie unikalnej oazy, która przenosi naszą wyobraźnię w najbardziej dzikie zakątki natury.

W linii Capoverde znajdziesz must-have na chwile słońca i relaksu: leżaki – których proste i liniowe kształty wzbogacone są typowymi dla marki detalami i tkaninami – oraz krzesło reżyserskie. Ten ostatni powraca do klasyki w wersji outdoorowej z charakterystycznymi cechami stylistycznymi domu mody Roberto Cavalli. Kompaktowy i funkcjonalny, składa się z litego drewna bukowego, lakierowanego na biało ze złotymi metalowymi detalami oraz tapicerki z linii outdoorowej. Razem ze stołem do jadalni Kalahari, tworzy elegancką jadalnię na świeżym powietrzu.

Dwa fotele w kolekcji, Mai Tai i Wild, pozwolą Ci rozkołysać się i przez to poczuć się naprawdę błogo. Mai Tai, z metalową ramą został zaprojektowany, by odtworzyć ideę przytulnego gniazda o maksymalnym komforcie. Wild jest inspirowany organicznymi formami natury i zaprojektowany tak, aby był niezwykle wygodny i intrygujący jednocześnie.

Klasyczny, drewniany leżak Cavpoverde zyskał zupełnie nowy charakter dzięki charakterystycznym wzorom Roberto Cavalli Home Interiors. Lekki, praktyczny, a jednocześnie oryginalny i elegancji.

 

Kolekcja White & Wild marki Roberto Cavalli Home Interiors, dostępna jest wyłącznie w Luxarte.