Skip to main content

Zaprojektowany, aby odzwierciedlać współczesne włoskie rzemiosło, Trussardi Residences stworzy wysokiej jakości przestrzeń z naciskiem na naturalne materiały, takie jak drewno i kamień. Rozciągający się na 11 piętrach kompleks ten jest uzupełniony dodatkowymi 3 piętrami podium, które mają pomieścić parking, kawiarnie i powierzchnie handlowe. U podstaw tego projektu leży niezachwiane zaangażowanie w zrównoważony rozwój, recykling i ekologiczne materiały.

Zielona enklawa łącząca zdrowie i naturę, na dachu znajdzie się panoramiczna siłownia z unikalnym sprzętem otoczona bujnymi ogrodami i malowniczą bieżnią. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z odmładzającego treningu pośród spokojnej zielonej oazy, bezpośrednio we własnych domach.

Jako ucieleśnienie mediolańskiej wizji stylu życia marki, Trussardi Residences zostanie wyposażone w specjalne elementy z kolekcji Trussardi Casa. Kolekcja mebli kieruje się filozofią Domu i została stworzona, aby zapewnić współczesną przestrzeń życiową, która celebruje nowoczesny globalny design zakorzeniony we włoskim rzemiośle, z naciskiem na funkcjonalność. Rezultatem jest kolekcja unikalnych, ponadczasowych projektów, które harmonijnie łączą innowacyjne kształty, kontrastujące materiały i elementy artystyczne z jakością i funkcjonalnością — zawsze podkreślaną przez zaangażowanie w zrównoważony rozwój, naturę i ekologiczne materiały.