Skip to main content

„Razem z marką Dolce&Gabbana Casa chcieliśmy stworzyć wyjątkowy styl życia. Taki, który reprezentował nasze podstawowe wartości: nienaganne rzemiosło, miłość do „Fatto a Mano”, szacunek dla tradycji i dążenie do innowacji”.

Domenico Dolce i Stefano Gabbana

CARETTO

Emblematyczna kolekcja z unikalnym bogactwem motywów Carretto Siciliano, to deklaracja miłości projektantów do rzemiosła tej wyspy, której epickie opowieści i starożytna historia ożywają teraz w kolekcji mebli i akcesoriów dla domu.

BLU MEDITERRANEO

Ręcznie malowane wzory subtelnie inspirowane motywami charakterystycznymi dla południowych Włoch, przywołujące ich magię i głębokie piękno. Autentyczny hołd dla wartości Fatto a Mano i doskonałego rzemiosła, stanowiących bezcenne dziedzictwo, które należy zachować i przekazać.

LEOPARDO

Zawsze w sercu DNA Dolce&Gabbana, wzór Leopardo wyróżnia się silnym charakterem. Klasyczna dusza i dzikość natury łączą się, tworząc grę kontrastów, która daje absolutną swobodę ekspresji i idealną równowagę między ekscentrycznością i wyrafinowaniem, zmysłowością i energią.

 

 

 

ZEBRA

Dualizm, który charakteryzuje markę Dolce&Gabbana przywołuje kolekcja Zebra. Czerń i biel łączą się w układ pasm, które nigdy nie są takie same, celebrując Dolce Vita i radość życia.

Meble i akcesoria marki Dolce & Gabbana Casa są dostępne na zamówienie w showroomie Luxarte przy pl. Piłsudskiego 9 w Warszawie.