Skip to main content

MODERGEN SOFA


Tą nowoczesną sofę wyróżniają zdefiniowane i miękkie kształty, które zapewniają komfort i udany wypoczynek. Sofa Modergen poprzez swój doskonały design, skupiony na doświadczeniu, tworzy scenariusz idealny dla spotkań towarzyskich w domu.

Do wyboru w tkaninie lub skórze. Model został wzbogacony o najbardziej szlachetne tradycje rzemiosła skórzanego i mediolańskiej marki. Przede wszystkim Chain Stitch”, czyli szlachetną skórzaną wstawkę z nadrukiem logo Trussardi. Umieszczona na podłokietniku, dzieli go asymetrycznie z góry na dół, odwołując się do kultowego modelu torby Trussardi Tokyo.

Tego nawiązania nie mogło zabraknąć. Projektanci marki Trussardi, dzięki wyraźnym aluzjom do mody, dbają o nieustanny dialog pomiędzy swoimi projektami.

Praktyczny i wszechstronny model Modergen Sofa w rzeczywistości, może być liniowy,
skomponowany z elementami narożnymi lub do kompozycjiwyspy” na środku pokoju.

MODERGEN BED


Minimalistyczne linie łóżka Modergen odzwierciedlają nowoczesność kolekcji.
Niskie wezgłowie z zaokrąglonymi krawędziami jest ozdobione skórzaną wkładką “Chain Stitch”
o której wspomnieliśmy wcześniej. Powierzchnia zagłówka jest podzielona na dwie asymetryczne sekcje, skóry i tkaniny, tworząc grę materiałów i odczuć.
Również w tym modelu, tradycja Trussardi Casa znajduje się w centrum uwagi, dzięki młodej i dynamicznej kolekcji, wyjątkowej dbałości o szczegóły, szlachetnym materiałom i ekstremalnemu komfortowi.

 

 

Zachwycając się kolekcją Modergen, pozostajemy w oczekiwaniu i z niecierpliwością wypatrujemy najnowszej kolekcji Trussardi Casa. Z przyjemnością dzielimy się informacją, że pojawi się już niedługo. Zachęcamy do wspólnego wyczekiwania i już dziś zapraszamy na wspólne podziwianie kolekcji jak tylko się ukaże.