Skip to main content

Wybujały, czarujący, rockowy – te przymiotniki najlepiej oddają charakter nowego kierunku stylistycznego Fausto Puglisi, Konsultanta Kreatywny Maison Roberto Cavalli Home Interiors.

Oferta wyposażenia prezentowaną w ostatnich miesiącach została poszerzona o nietuzinkową jadalnię. W najbardziej towarzyskim miejscu, w spotkaniu par excellence, DNA Cavalli jest celebrowane poprzez mieszankę elementów o eklektycznym stylu, łącząc typową energetyczną zmysłowość marki z luksusem cennych i poszukiwanych materiałów. Atmosferę tworzy zastosowanie zwierzęcych nadruków, ze szczególnym naciskiem na naturalne i miękkie odcienie ziemi,  zestawione ze skórą i jasnymi akcentami metalicznymi, które przyczyniają się do stworzenia otoczenia o wyjątkowej i odważnej osobowości.

W centrum sceny znajduje się nowa rzeźba stołu Kibo, stanowiąca dialog pomiędzy sztuką a designem, połączonymi z doskonałością rzemiosła, która wyróżnia markę. Składa się z podstawy wykończonej na szczotkowany brąz, połączonej z blatem w błyszczącej szarej płycie Carbalho. Stół jest uzupełniony o krzesło Shira, mebel o bogatej osobowości, który łączy w sobie lekki design, kunszt Made in Italy i efektowny czar. Obite jedwabiem dopasowanym do czarnej skóry siedziska, charakteryzuje się lekkimi i smukłymi liniami.

Nowy kredens Soira dopełnia pokój. Składający się z dwóch rzeźbiarskich brył wykonanych z kontrastujących materiałów – szarego Carbalho i szarego porcelanowego gresu z błyszczącym wykończeniem – kredens wzbogacono o logo z monogramem RC z mosiądzu. Mebel posiada wnętrze z półkami z hartowanego szkła z brązu.

Układ linii i scenograficznych form wyróżniających regały Acapulco, został zaprezentowany w nowej wersji z tkaniną Wild Tiger na panelach oraz ze skóry z pikowaniem „stella” na drzwiach. Dzięki uniwersalności mebel otwieraja drogę do niekończących się możliwości estetycznych i funkcjonalnych.

Całość wzbogaca uszyte lustro Witch z ramą wykończeniową z brązu i wypukłym kształtem, który tworzył „magiczny” efekt podczas zabawy proporcjami. Żyrandol Kioga, wykonany z Moskwau z laserowym zwierzęcym wzorem, dopełnia atmosferę z nastrojem kolekcj, która jest dostępna dla Państwa w showroomie Luxarte przy placu Piłsudskiego 9 w Warszawie.