Skip to main content

Miejski styl, balansujący na granicy elegancji i przytulności, charakteryzuje ostatnią kolekcję domu mody Trussardi.

Scenerią modowej sesji zdjęciowej były wnętrza ON House Milano, w których prezentowana jest kolekcja mebli Trussardi Casa. Zarówno w kolekcji mebli, jak i w linii ubrań, możemy odnaleźć zabawę formą, kształtem i strukturą, którą spaja paleta kolorystyczna osadzona w odcieniach ziemi. Zadanie zatrzymania tej koncepcji w kadrach dostał uznany fotograf Ferry Mohr.

Efektem są fotografie pozwalające na doświadczenie pełnego lifestylu, jaki oferuje świat Trussardi oraz zdefiniowanie na nowo charakteru miejskiej elegancji, inspirowanej atmosferą współczesnego Mediolanu.

Krzesło Mekongina łączy w sobie abstrakcyjne geometryczne kształty i kontrasty, na nowo definiując w ten sposób relację obiekt-przestrzeń. Jasna, strukturalna tkanina boucle została zestawiona z gładką skórą, okrywającą nogi i oparcie krzesła. Połączenie tych materiałów podkreśla kontrast kształtu mebla, który eksploruje przestrzeń wklęsłą i wypukłą.

Nietuzinkowy i przytulny obiekt pozwalający na nowo odkryć przyjemność relaksu. Podejście Leonarda Talarico do projektu szezlongu Halfmoon zakładało osiągnięcie formy mebla sprzyjającej medytacji zarówno w użytkowaniu, jak oddziaływaniu w przestrzeni wnętrza.

Oversize’owe, grube dzianiny nadają zmysłowy akcent tradycyjnym zimowym ubraniom. Fotel Nebula został tu zaprezentowany w ciemnej, pluszowej tkaninie, której charakter dodatkowo podkreśla mięsista, szeroka lamówka. Mebel przykuwa uwagę prostym, ale niebanalnym kształtem, a jego wygoda została podkreślona w samej nazwie, która oznacza w języku polskim “chmura”. Fotel dostępny jest w dwóch wersjach, z wysokim i niskim oparciem, w zależności od funkcji jaką ma spełniać we wnętrzu.

Zaprojektowana przez Carlo Colombo modułowa sofa Godwin jest symbolem kolekcji: jej nieregularne kształty i podzielone na segmenty linie przecinają się, definiując przestrzeń.
Ta niezwykle wszechstronna sofa oddaje hołd geometrii i promuje poczucie wyrafinowanego komfortu, łącząc lekkość i wytrzymałość. Siedziska i oparcia zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnym zastosowaniu mebli, zapewniającym wygodę i komfort podczas spotkań z przyjaciółmi.